Michelle Yeoh, The Witcher Blood Origins kadrosuna katıldı

Michelle Yeoh & The Witcher Blood Origins

Michelle Yeoh, Scian rolüyle The Witcher Blood Origins kadrosuna katıldı. Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış olan Witcher, daha önce bir oyuna uyarlanmıştı. Sonrasında ise Netflix tarafından dizi olarak çekilmişti.

Başrollerinde Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın bulunduğu uyarlama dizi, ilk olarak 2019 yılında Netflix tarafından yayımlandı. İzleyiciler tarafından çokça sevilen The Witcher için The Witcher: Blood Origins isimli bir mini dizi daha çekilecek.

The Witcher Blood Origins & Michelle Yeoh

Toplamda 6 bölüm sürmesi planlanan dizide canlı çekim tekniği kullanılacak. Dizinin yapımcılığı Jason Brown, Sean Daniel, Tomek Baginski ve Jarek Sawko tarafından üstlenilecek. Yapımda yer alacak oyuncular arasında Laurence O’Fuarain ve Jon Prophet olacağı biliniyordu. Şimdi ise kadroya Michelle Yeoh katıldı. Yeoh, dizide “Scían” karakterine hayat verecek.

The Witcher Blood Origins konusu

Blood Origins, bildiğimiz Witcher evreninden 1200 yıl önceye gidiyor ve elf dünyasında geçiyor. Dizi; dünyadaki tüm insanların, canavarların ve elflerin birleşmesiyle birlikte ilk Witcher’ın ortaya çıkışını anlatıyor.

Total
0
Shares
Önceki
Geçen Yaz Netflix

Geçen Yaz filmi geri sayıma başladı

Sonraki
Thumbnail

Türk dizi sektörünün son altın çağı (2009-2013)