Michael Stuhlbarg, The Staircase kadrosuna katıldı

mm
The Staircase

Micheal Stuhlbarg, yeni HBO Max mini dizisi The Staircase’in kadrosuna katıldı. Aynı zamanda Micheal Stuhlbarg, Luda Guadagnino’nun yakında yayımlanacak yeni filmi Bones & All’da da yer alacak.

The Staricase dizisinde; Michael Peterson‘ın eşi Kathleen’in, iddialara göre merdivenden düştükten ölmesinin gizemli ölümü araştırılacak. Michael, kazanın olduğu sırada eşinin alkol ve valium etkisi altında olduğunu iddia etmişti.

Micheal Stuhlbarg

Ancak yapılan otopside Kathleen’in kaza sonucu öldüğü iddiasını çürüten çok sayıda yaralanma sonucu öldüğü ortaya çıktı. Peterson 2003’te karısını öldürmekten suçlu bulundu, ancak 2017’de suçlamaları kasıtsız adam öldürmeye düşürüldü ve yazar hapisten çıktı.

The Staircase oyuncu kadrosu

Antonio Campos ve Maggie Cohn tarafından yaratılan The Staircase; Rosemarie DeWitt, Juliette Binoche, Parker Posey, Odessa Young, Patrick Schwarzenegger, Dane DeHaan, Olivia DeJonge ve Sophie Turner gibi etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getirdi. Campos, Cohn ile birlikte yazdığı sekiz bölümü de yönetecek. İkili aynı zamanda baş yapımcı olarak görev yaparken, Annapurna Television HBO Max ile birlikte yapımcılığını üstleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
The Chair

Yeni Netflix dizisi The Chair ne zaman çıkacak?

Sonraki
Eternals
mm

Eternals oyuncu kadrosu