Menajerimi Ara 1. bölüm fragmanı yayımlandı!

mm
Menajerimi Ara

Netflix’in, 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli bir dizi “Menajerimi Arayın” adı ile Türkiye uyarlaması olarak geliyor. Yakında Star Tv’de ekranlara gelecek olan Menajerimi Ara dizisinin 1. bölüm tanıtımı yayımlandı.

Menajerimi Ara konusu

Menajerimi Ara ismiyle izleyicilerin beğenisine sunulacak dizinin orijinal hikayesi, Paris’te yaşanan beklenmedik bir kriz sonrasında müşterilerinin memnuniyetini ve çalıştıkları şirketleri ayakta tutmak isteyen bir menajerlerin başlarına gelenleri konu alıyordu. Türkiye uyarlamasının da buna benzer bir yapıda olacak. Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz.

Menajerimi Ara 1. fragman - Internet Haber

Menajerimi Ara oyuncuları

Barış Falay’ın başrolünde olduğu dizide, başrol arkadaşı Behzat Ç. ve Güllerin Savaşı gibi ile yapımlarla tanınan Canan Ergüder olacak ve Menajerimi Ara dizisiyle bir kez daha seyircilerin karşısına çıkacak dizide ayrıca Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi isimler de bulunacak. Dizi ile ilgili henüz fazla detay bulunmasa da diğer detayların önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Şu ana kadar yayımlanan tanıtımlarıyla dikkat çeken “Menajerimi Ara” dizisinin fragmanında, kendi kimliğiyle konuk oyuncu olarak yer alacağı duyurulan Tuba Büyüküstün ve Aleyna Tilki’nin “Bu Benim Masalım” adlı şarkısı yer alıyor.

Dizinin yayımlanan 1. bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Yüzüklerin Efendisi
mm

Yüzüklerin Efendisi dizisinde Sauron, Galadriel ve Elrond olacak

Sonraki
deadpool

Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün gecikmesi hakkında video paylaştı