Marko Zaror John Wick 4 kadrosuna katıldı

mm
Marko Zaror

Şili’li aktör, dövüş sanatçısı ve dublör Marko Zaror, yaklaşan 4. seriye katılmak için görüşmelerde bulunuyor. Oyuncu; John Wick rolünde Keanu Reeves, dövüş sanatları efsanesi Donnie Yen, Rina Sawayama, Scott Adkins, Lance Reddick, Shamier Anderson ve Laurence Fishburne gibi yıldızlarla dolu bir gruba katılım sağlayacak.

Marko Zaror kimdir?

Zaror, 1978’de Şili’de doğdu ve çok küçük yaşlarda dövüş sanatları eğitimine başladı. Oyuncu; tekvando, kick boks, judo ve aikido ile ilgileniyor.

Marko Zaror

Zaror, cehennemde eğitilmiş bir Aztek savaşçısını canlandırdığı From Dusk Till Dawn: The Series’inin 3. sezonundaki çalışmalarıyla tanınmaktadır. Şilili aktör aynı zamanda bir dublör ve dövüş sanatçısıdır. Şüphesiz bu becerileri John Wick serisinde bize yansıtacaktır. Rapora göre Zaror, filmde Wick’in ana rakiplerinden birini oynamaya hazırlanıyor.

John Wick 4 çekimlerine geçen ayın sonlarında başlandı ve filmin özeti henüz yayımlanmamış olsa da, ne bekleyeceğimiz konusunda bazı fikirlerimiz var. İlk raporlar Berlin ve Paris’teki çekimleri tartışırken, New York ve Japonya’da da ek çekimler yapılıyor. Her iki şehir de John Wick gibi aksiyon dolu bir seri için mükemmel bir ortam sağlıyor.

Total
0
Shares
Önceki
73.Emmy Odulleri Adaylari Aciklandi

73. Emmy Ödülleri Adayları Açıklandı