Mank

Mank filmi ne zaman çıkacak?

Ünlü yönetmen David Fincher‘in yeni filmi Mank, duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Başta, filmin sinemalarda vizyona gireceği açıklanmış ancak sonrasında Netflix’te yayımlanabileceği iddiaları da ortaya atılmıştı. Şimdi ise filmin hem çıkış tarihi hem de bir dijital yayın platformunda yayımlanıp yayımlanmayacağı açıklandı.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre merakla beklenen film, kasım ayında seçili sinema salonlarında vizyona girecek. Aynı zamanda film, 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix‘te de yayımlanacak.

Mank

Mank filmi hakkında bildiklerimiz

Gerçek hayatlardan esinlenen senaryo yazarı Herman J. Mankiewicz üzerine odaklanan film, David Fincher’in babasının ölmeden önce yazdığı senaryoya dayanıyor. Film, Orson Welles tarafından yönetilen klasik film “Citizen Kane”in zor yapım sürecini detaylandırıyor.

Siyah-beyaz bir konsepte sahip olan filmin oyuncu kadrosunda; Lily Collins, Amanda Seyfried, Tom Pelphrey, Tuppence Middleton, Charles Dance, Adam Shapiro, Arliss Howard, Gary Oldman, Tom Burke gibi yıldız isimler bulunuyor.

Kasım ayında sinemalarda, 4 Aralıkta ise Netflix’te yayımlanacak film ile ilgili yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.