Malignant

Malignant 2021’de HBO Max’te yayımlanacak

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik.

Bugün ise Warner Bros., 2021 yılında HBO Max arşivinde yerini alacak olan filmlerini açıklayan bir video yayımladı. Videoya göre bu yapımlardan birisi de Malignant filmi olacak.

Malignant

Malignant filminin konusu

James Wan’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu filmin konusu gibi detaylar henüz açıklanmış değil. Ancak korku türünde olacağı biliniyor. Geri kalan detayların ise önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young, Michole Briana White, Jacqueline McKenzie, Jon Lee Brody gibi isimler yer almakta.

Malignant’ın resmi çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak 2021 yılında çıkacak filmler arasında gösterildi. Yapımın Warner Bros. tarafından yayımlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
The Witcher
The Witcher 2. sezonundan ilk kısa fragman yayımlandı