Pedro Almodóvar’ın yeni filmi Madres Paralelas’ın ilk fragmanı yayınlandı

madres 1920x1080

Covid-19 karantinası süresince yeni projeler üzerinde çalışan Pedro Almodóvar, Tilda Swinton ile çalıştığı The Human Voice isimli kısa filmini 77.Venedik Film Festivali’nde izleyiciye sunmuştu. Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte usta yönetmen Pedro Almodóvar, setlere dönerek yeni uzun metrajlı filmi Madres Paralelas’ın çekimlerinin bitirmek için çalıştı.

Pedro Almadovar
Pedro Almodóvar

Uzun zaman sonra Penélope Cruz ve Almodóvar ikilisini tekrar birlikte göreceğimiz Madres Paralelas’ın çekimleri tamamlanarak ilk fragmanı yayımlandı. Film dünya prömiyerini 78.Venedik Film Festivalinde yaparak, 10 Eylül 2021’de seyirci ile buluşacak.

Heyecanla beklenen Madres Paralelas’ın oyuncu kadrosuna baktığımızda Penélope Cruz’a Aitana Sánchez Gijón ve Milena Smit eşlik ederken; Israel Elejalde, Julieta Serrano ve Rossy De Palma da ekip içerisinde yer alıyor.

Madres Paralelas’ın konusu

Madrid’de geçen öykü temel olarak annelik kavramına eğilerek, kalıplaşmış kadınlık tasvirlerini genişletiyor. Üç ayrı kadının aynı gün doğum yapmasıyla başlatılan hikayede üç farklı kadın, üç farklı hamilelik öyküsü ve üç farklı annelik görüyoruz. Penélope Cruz, Aitana Sánchez Gijón ve Milena Smit’in canlandıracağı karakterler üzerinden annelerin feminist dünyasına şahit oluyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
Dexxter

Dexter: New Blood’dan yeni fragman yayınlandı

Sonraki
Free Guy

Free Guy filminden yeni görseller yayımlandı