Lucifer 5. sezonu ile 21 Ağustos’ta geri mi dönüyor?

lucifer

Netflix yanlışlıkla Lucifer’ın yeni sezon tarihini mi açıkladı?

Geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis Netflix ile bir anlaşma imzalamıştı. Final sezonu olacak 5. sezonun ardından Lucifer dizisinin 1 sezonu için daha bir anlaşma yapmış dizinin toplam sezon sayısını şimdilik 6’ya çıkarmıştı.

Geçtiğimiz gün bir Twitter kullanıcısı kendi hesabından bir paylaşım yaptı. Bu yaptığı paylaşımın ardından Netflix’in, dizinin 5. sezon tarihini yanlışlıkla açıkladığı düşünüldü.

Kısa bir süre Netflix platformunda görülen “Season 5 Part 1 Coming August 21” yazısı ardından bir daha tekrar görülmedi.

Lucifer

Birçok kişi bunun diğer hayranları heyecanlandırmak için yapılan bir shop olabileceğini düşündüğü gibi aynı zamanda bunun Netflix’in yaptığı bir hata olduğunu düşünenler de oldu.

Twitter kullanıcısının aldığı cevaplara ve birçok kişinin söylediğine bakılırsa bu hayran yapımı bir shop değil, Netflix’in kendi hatası.

Aşağıda bahsi geçen tweete ulaşabilirsiniz.

Zaten yeni sezon için heyecanlı olan dizinin hayranları bu paylaşım ile daha da heyecanlandı. Dizinin yakın bir zamanda 5. sezonun ilk partının yayımlanacağı söyleniyor.

Tom Ellis’in Netfix ile yaptığı yeni bir sezon için olan anlaşma ile ilgili yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/tom-ellis-luciferin-6-sezonu-icin-anlasma-yapti/

Total
0
Shares
Önceki
Enzo Ferrari
mm

Hugh Jackman, Ferrari filminde Enzo Ferrari’yi canlandıracak

Sonraki
FD415D54 5FF4 4349 9E33 EAD7ADE67BE5

Black Clover yeni bölümleriyle 7 Temmuz’da geri dönüyor