lucifer

Lucifer 5. sezon 2. kısım yayımlandı

Lucifer dizisinin 5. sezon ilk kısmı geçtiğimiz aylarda yayımlanmıştı. . 21 Ağustos’ta yayımlanan bölümler, sezonun sadece yarısını oluşturuyordu. Dizinin çekimleri, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden yarım kalmıştı. dizinin 5. sezon ikinci kısmı ise geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Lucifer konusu

Başrollerinde; Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt’in bulunduğu dizi, Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçerek Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi. Dizinin 5. sezonunda ise Lucifer’ın kardeşi Michael’ın onun yerini almaya çalışmasını izledik.

lucifer

Lucifer 6. sezon olacak mı?

Dizinin normal şartlar altında 5 sezon olması bekleniyordu ancak Tom Ellis, geçen yıl yaz aylarında Netflix ile bir sezonluk daha bir anlaşma yaptı ve dizi uzatıldı. Dizi, 6. sezonu ile final yapacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.