love death and robots

Love Death and Robots 2. sezon incelemesi

Love,Death & Robots yeni sezon

Son güncelleme:

Animatör Tim Miller ve Fight Club, Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi gibi efsane filmlerin yönetmenliğini yapan David Fincher’ in ortak yapımı olan Love, Death And Robots’un 2. sezonu 14 Mayıs tarihinde Netflix’te yayımlandı. Biz de sizler için her iki sezonda olanları inceledik.

love death and robots

Love Death And Robots ilk sezon nasıldı?

15 Mart 2019 tarihinde yayımlanan ilk sezon, yayımlandığı günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan dizi, her bölümde çok çarpıcı ve farklı hikayeler barındırıyordu. Bölümler genellikle mutsuz son ile biterken dizinin sağ gösterip sol vurduğuna bolca şahit olmuştuk. 2. sezona kıyasla ”Yok artık!” ifadesini bolca kullandığımız bir sezondu. Henüz izlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

2. sezonda neler izledik?

Love Death And Robots 2. sezonu 14 Mayıs’ta izleyicisi ile buluştu. İlk sezonda 18 bölüm bulunurken 2. sezonda sadece 8 bölüm bulunması bizi bir nebze hayal kırıklığına uğrattı diyebiliriz. Bulunan bölümlerin her biri ortalama 12 dakika sürüyor ve hepsinde farklı bir hikaye işleniyor. Bilim kurgu alanında ilerleyen animasyon dizide, olması yakın zamanda pek mümkün olmayan ve gerçeküstü olaylar anlatılıyor. Özellikle noel baba ve insan dev ile ilgili olan bölümler ufak bir şok etkisi yaratabilir.

Yemek yerken, çalışma aralarında, molalarda ve kısa vakitlerde çerez niyetine izleyebileceğiniz efsane bir dizi olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz fakat 2.sezondansa ilk sezonunun daha şaşırtıcı ve çarpıcı olduğunu söylemekte fayda var.

Love, Death & Robots - Netflix Dizileri Netflix Eğleceli Bir Animasyon  Dizisi

2. sezon hayal kırıklığı mı?

2. sezon onayı, ilk sezonun yayımlanmasının ardından çok kısa bir süre sonra Netflix tarafından verilmişti. Onaydan sonra ise dizinin izleyicilerinin beklentisi ilk sezondan da yola çıkarak epey yüksekti. İlk sezonki kurgu, grafik tasarımları, bölüm sayısı gibi unsurlar oldukça iyiydi ve bu sebeple 2. sezondan da normal olarak aynıları beklendi. Yeni sezonu izleyen kişiler, ilk sezona kıyasla daha basit konuların işlendiğini ve fazla emek harcanmadığını düşünüyor.

Love Death And Robots 2. sezon fragmanı

19 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan 2. sezon fragmanı, dizinin izleyicileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Dizinin bütün bölümlerinden parçalar barındıran fragman, hayranlarını oldukça etkilemişti.

Love Death And Robots 3. sezon olacak mı?

Dizi, henüz 2. sezonu yayımlanmadan 3. sezon için Netflix’ten onay almıştı. 3. sezonunun nasıl olacağı ile ilgili tahminler yürütülse de içerik ile ilgili net bir fikir henüz bulunmamakta. Dizinin 3. sezonu 2022 yılında izleyicisi ile buluşacak.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0
ARTILAR
EKSİLER
6

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Mindhunter
Mindhunter 3. sezon olacak mı?