Love Death And Robots 3. sezon ne zaman?

the secret war

Yayımlandığı gün itibarıyla büyük ilgi gören ve yönetmenliğini ise David Fincher‘ın yaptığı Love Death And Robots‘un 2. sezonu geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayımlanmıştı. Her biri 10 dakikalık bölümlerden oluşan ve çerez olarak izlenebilecek 2 sezonunu ardından hayranlar, dizinin 3. sezonu büyük bir merakla beklemeye başladı.

Love Death And Robots

İlk sezonun beklenenden daha fazla ilgi görmesinin ardından Netflix, dizi için 2. ve 3. sezon onayını vermişti. İlk sezonun ardından hızla yeni sezon çalışmalarına başlayan yapım ekibi, gelecek sezonlar için oldukça heyecanlı olduklarını dile getirmişti. ilk iki sezonda olduğu gibi, 3. sezonda da; macera, heyecan, korku, aşk ve bilim gibi konuların karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Love Death And Robots 3. sezonu ne zaman çıkacak?

İlk sezonu 15 Mart 2019 tarihinde yayımlanan dizinin 2. sezonu ise 14 Mayıs 2021’de izleyiciye sunulmuştu. Aradaki hazırlık süresini göz önünde bulundurarak şöyle bir tahmin yürütürsek, Love Death And Robots’un 3. sezonunun 2023 yılının bahar aylarında yayımlanabileceğini söyleyebiliriz.

Total
0
Shares
Önceki
Çıplak

Çıplak: Ölenle Ölünmez 2. sezon yayımlandı

Sonraki
Netflix

Bugünün Netflix Top 5 listesi