Loki’nin yönetmeni Kate Herron, Örümcek Adam filmi yapmak istiyor

örümcek adam

Kate Herron eğer fırsatını bulursa, Örümcek Adam filmi yapmak istediğini söylüyor. Senarist ve yönetmen olan Kate Herron, Loki’nin basın turunda Örümcek Adam’a olan hayranlığını dile getirdi.

Kate Herron

Kate Herron’un Örümcek Adam hayranlığı

Kate Herron, geçtiğimiz hafta yapılan Loki’nin basın turunda Tom Holland’ın Peter Parker’ına oldukça hayran olduğuna dikkat çekti. Kate Herron The Playlist‘e şunları söyledi:

Ben büyük bir Örümcek Adam hayranıyım. Bu benim bir hayalim. Bence Tom Holland fantastik birisi ve onun karakter versiyonunu izlemek oldukça keyif verici.

Kate Herron kimdir?

Kate Herron, komedi ve drama türleriyle ilgilenen bir senarist ve yönetmendir. Kate Herron “Yarının Uluslararası Ekran Yıldızı”, “Broadcast Hot Shot”, “30 yaş altı Forbes 30” listesinde ve “BBC Sıcak Yeni Yetenek Listesi”nde yer aldı. Sky Comedy tarafından “Gelecek yıllarda büyük bir komedi sesi.” olarak tanımlandı. Ayrıca Herron geçtiğimiz çarşamba yayımlanan Loki dizisinin altı bölümünün yönetmenliğini yaptı.

kate 2

Kate Herron’ın Örümcek Adam filmi yönetme ihtimali nedir?

Marvel’ın Örümcek Adam serisi Spider-Man: No Way Home ile devam ediyor. Sony Pictures ve Marvel Studios ‘un ortak yapımı olan Örümcek Adam filmlerinde Jon Watts yönetmenlik yapmıştı. Watts’ın Fantastik Dörtlü yapımını üstlenmesiyle yönetmen koltuğu boş kalacak. Eğer Örümcek Adam serisi tercih yapmak isterse Kate Herron yönetmen koltuğunu doldurmaya açık olduğunu belirtmiş durumda.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Netflix

Bugünün Netflix Top 5 listesi

Sonraki
Borderlands 3
mm

Borderlands 3 çekimlerinin büyük bir bölümü tamamlandı