Loki 2. sezon onayı aldı

Loki 2. sezon

Loki dizisinin final bölümü bugün yayımlandı. Disney+ platformunda yayımlanan dizi 14 Temmuz itibarıyla ilk sezonunu noktalamış oldu. Büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin, 2. sezon onayı aldığı duyuruldu.

Loki

Loki konusu

Dizi Disney+ platformunda yer alan 3. Marvel dizisi olma özelliğini taşıyor. Dizide Marvel Sinematik Evreni’nden tanıdığımız Loki karakterini izliyoruz. Avengers: Endgame sırasında Tesseract’ı çalan karakterin alternatif bir versiyonu işleniyor. Tesseract’ı çalmasından hemen sonra Loki, Zaman Varyans Otoritesi tarafından yakalanır. Otorite ona iki seçenek sunar: Ya varoluştan silinen yüz zaman akışını düzeltecek ya da daha büyük bir tehdidi durdurmaya yardımcı olacak.

Dizinin 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Dizi, Disney+ platformunda her hafta bir bölüm olacak şekilde yayımlanmıştı. İlk bölümü 9 Haziran 2021‘de yayımlanmış ve o günden beri artan bir ilgiyle karşılaşmıştı. Hem Tom Hiddleston‘ı başrolde izlemek hem de Marvel’ın paralel evrenler konusuna geçiş yapması tüm izleyicileri heyecanlandırmış ve beklentiyi büyütmüştü. Dizinin bu beklentiyi karşıladığı birçok izleyici tarafından söyleniyor. Kısa sürede ilgi odağı haline gelen dizinin 2. sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında henüz bilgi paylaşılmadı.

Dizinin ilk sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Deadpool

Deadpool resmi olarak Marvel Evreni’ne katıldı