Locke & Key ikinci sezon onayı aldı!

locke key 2 sezon yayinlanacak mi locke key yeni sezon yayin tarihi ve konusu

Netflix’in orijinal yapımlarından olan ve bu yılın Şubat ayında yayımlanan Locke & Key dizisi Netflix’ten ikinci sezon onayı alabildi.

Dizi; Bode, Tyler ve Kinsey adındaki üç kardeşin babaları bir cinayete kurban gittikten sonra anneleriyle beraber atadan kalma bir eve taşınmasıyla başlıyor.

Herkesin Key House olarak adlandırdığı eve taşınmalarının ardından evde garip olaylar baş göstermeye başlıyor. Evde gizlenmiş olan anahtarları tek tek bulmaya başlayan en küçük kardeş Bode lise öğrencisi olan büyük kardeşleri Tyler ve Kinsey’i ikna etmeye çalışıp başarılı olamasa da daha sonra onlar da anahtarların neler yapabileceğini fark ettiğinde bu maceraya beraber atılıyorlar.

Dizi fantastik ve korku türünde olarak adlandırılsa da çoğu kişi tarafından pek de korkunç bir yapım olarak görülmüyor. Fantastik kısmı daha çok ilgi çekiyor.

Yaklaşık iki ay önce yayımlanmış olan ilk sezonun ardından oldukça fazla olumsuz eleştiri almış olmasına rağmen bir çok olumlu yorum da almıştı. Galiba bu olumlu yorumlar ağır basmış ve Netflix Locke & Key dizisinin ikinci sezonu için onay vermiş.

Başrollerinde Darby Stanchfield, Connor Jessup ve Emilia Jones’ın bulunduğu dizinin ikinci sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı ya da dizinin ne zaman yayımlanacağı belli değil.

İlk sezon fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Screenshot 20200323 113403 YouTube

Love 101’den ilk fragman geldi

Sonraki

Community artık Netflix’te