Blackpink belgeseli “Light up the Sky”, Netflix’te yayımlandı

Light up the Sky

Son yıllarda dizi ve filmlerin yanı sıra orijinal içeriklerine belgeselleri de ekleyen Netflix, bu kez de karşımıza bir K-Pop belgeseli ile çıkıyor. Netflix‘in ilk K-Pop belgeseli olan “Light Up The Sky“, 2016 yılından bu yana büyük başarılar elde eden Koreli grup Blackpink’e odaklanıyor. Merakla beklenen yapım, geçtiğimiz saatlerde Netflix’teki yerini aldı.

Blackpink Light Up The Sky Seyrederiz

Light up the Sky belgeselinin konusu

Salt Fat Acid Heat yemek belgeselinin yönetmeni Caroline Suh tarafından yönetilen Blackpink belgeseli, Blackpink’in 2016 yılındaki ilk çıkışlarından bu yana hızla yükselişini ve bu yolculuklarının hikayesini anlatıyor. Grubun daha önce hiç görülmemiş görüntülerinin yanı sıra yurt hayatları ve sahne arkası olayların perde arkası da bu belgeselle karşımıza çıkıyor. Film, ayrıca her bir üyeyle yaptığı röportajlar sayesinde daha derinlemesine bir bakış açısı sunuyor.

Blackpink üyeleri, Netflix profil simgelerine eklendi

BLACKPİNK: Light Up the Sky

Daha önce Twitter’dan yaptığı bir duyuruyla birlikte Netflix, Blackpink’in sevilen üyelerini Netflix’in yeni profil simgelerine ekleyeceğini duyurmuştu. Belgeselin bugün yayımlanmasıyla birlikte dört simge de Netflix’te yerini buldu.

Light Up The Sky’ın fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Shameless
mm

Shameless final sezonu konusu ne?

Sonraki
1469573 scaled

5 Müzikal film önerisi