Leyla ile Mecnun çok yakında Exxen’de

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun, Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden. Yayımlanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen, dizi hala büyük bir hayran kitlesine sahip. Replikleri, etkileyici sahneleri, oyuncuları hala sosyal medyada karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca bu denli sevilen bir dizi ekranlardan ayrılamadı ve yakın tarihte yeni bölümleri ile yeniden izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun’den ilk video yayımlandı

Geçtiğimiz günlerde Exxen kendi Youtube kanalında dizinin fotoğraf çekimi videosunu yayımladı. Böylece işin ciddiyete kavuştuğunu ve bir hurafe olarak kalmadığını anlamış olduk.

Kadroda değişiklik olacak mı?

Onur Ünlü‘nün uzun yıllar yönetmenliğini yaptığı dizide tekrar aynı ismi yönetmen koltuğunda göreceğiz. Artık aileden biri haline gelen Ali Atay, Mecnun karakterini tekrar canlandıracak. Geçtiğimiz yıllarda dizi sürerken Leyla karakteri birkaç kez değişmiş, istikrarlı olarak devam ettirilememişti. Bu sefer son yıllarda yıldızı bolca parlayan ve çok beğenilen Deniz Işın, Leyla’ya hayat verecek.

Serkan Keskin (İsmail Abi), Cengiz Bozkurt (Erdal Bakkal), Osman Sonant (Yavuz) ve Ahmet Mümtaz Taylan (İskender) olarak karşımıza çıkacak. Kadrodaki ufak tefek değişiklikleri görmezden gelirsek, uzun yıllar izlediğimiz ekibi tekrar bir arada görecek olmak dizinin hayranlarını epeyi mutlu edecek.

Total
0
Shares
Önceki
David Fincher

En popüler David Fincher filmleri

Sonraki
Fleabag

Fleabag 3. sezon olacak mı?