Another Round

Leonardo DiCaprio, Another Round film uyarlamasında başrol olacak

Festen, Submarino ve Jagten filmleriyle tanınan Danimarkalı yönetmen Thomas Vinterberg, geçtiğimiz yıl Another Round adlı yeni filmini duyurmuştu. Filmin çekimlerine geçtiğimiz yıl Mayıs ayında başlanmış ve Temmuz ayında da tamamlanmıştı.

Another Round

Geçtiğimiz gün Akademi Ödülleri’nde Yabancı Dilde En İyi Film ödülünü kazanmış olan filmin İngilizce yeniden çevrim haklarını Leonardo DiCaprio’nun yapım şirketi satın aldı. Uyarlamanın başrolünde ise henüz kesinleşmemiş olsa da çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio‘nun yer alması bekleniyor. Oyuncu kadrosunda DiCaprio’ya kimlerin eşlik edeceği ise henüz açıklanmış değil.

Another Round

Another Round konusu

Filmin konusu, daha önce orijinal yapımın yapımcı şirketi tarafından şöyle tanımlanmıştı:

“İnsanın kanında binde birin yarısından daha az alkolle doğduğuna dair bir teori vardır. Kandaki alkol zihni dış dünyaya açar, sorunlar daha küçük görünür ve yaratıcılık artar. Martin, evliliğinin bocalaması nedeniyle yaşlı ve yorgun hisseden bir lise öğretmenidir. Öğrencileri ve velileri not ortalamalarını arttırmak için onun bir sözleşmesini feshetmek istemektedir. Teoriden cesaret alan Martin ve üç meslektaşı da deney yapmak için kolları sıvar ve günlük yaşamlarında belirli bir seviyede alkol tüketimine başlarlar.

Sonuç, başlangıçta olumludur. Artık Martin’in sınıfı onu farklı bir şekilde dinlemektedir ve deneyleri sonuçların raporlandığı gerçek bir akademik çalışma haline gelmeye başlar. Yavaş ama emin adımlarla alkol, dört arkadaşın ve sorunlarının çözülmesine neden olur. Deney bazıları için iyi giderken, diğerleri için raydan çıkmaya başlar. Alkolün dünya tarihinde harika sonuçlar üretebileceği açık ve net hale gelir ancak tüm bu cesaretin sonuçları olacaktır.”

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Grace Van Dien
Grace Van Dien, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı