Laurie Holden, The Boys kadrosuna katıldı

Laurie Holden

Gelecek sezonda, The Boys‘a yeni bir isim daha katılıyor. Laurie Holden‘ın, The Boys’un 3. sezonunda Crimson Countess olarak rol alacağı açıklandı. Ayrıca Holden’ı bu rolüyle yeni sezon boyunca sürekli olarak görme şansımız olacak.

Laurie Holden The Boys

Hayranların birçoğu, Holden’ı The Walking Dead’in ilk üç sezonundaki Andrea rolüyle tanıyor. Ek olarak Holden’ın; The X-Files, The Shield ve The Americans’ta da tekrar eden rolleri vardı. Ayrıca Holden, ilk Silent Hill filmi, The Majestic ve The Mist’de de rol almıştı.

Laurie Holden’ın yeni rolü Crimson Countess kimdir?

The Boys çizgi romanlarında Crimson Countess, The Seven’a katılabilmek amacıyla Vought tarafından oluşturulan bir kahramandır. Ayrıca güçleri arasında ateş ile ısı manipülasyonu ve bir tür ısı görüşü de bulunur.

Bu haftanın başlarında The Boys oyuncu kadrosuna, Gunpowder rolünde Sean Patrick Flanery, Supersonic rolünde Miles Gaston Villanueva ve Blue Hawk rolünde ise Nick Wachsler katıldı. Ancak bunların arasından favori isim diyebileceğimiz kişi ise Soldier Boy olarak diziye katılan Jensen Ackles.

The Boys 3. sezon ne zaman?

The Boys’un 3. sezon çekimleri hala sürüyor. Ek olarak, Amazon Prime için kesin bir tarih belirlenmese de 2021’in sonlarında bir prömiyerin söz konusu olmadığını söyleyebiliriz.

Total
0
Shares
Önceki
How To Sell Drugs Online (Fast)

How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon ne zaman?

Sonraki
Black Mirror

Black Mirror 6. sezon olacak mı?