Last Night in Soho çıkış tarihi bir hafta ertelendi

Last Night In Soho

Sinemaseverler, Edgar Wright’ın Last Night in Soho filminin çıkışını büyük bir heyecanla beklemeye devam ediyor. Ancak sabırlı olunmasını gerektiren bir haftalık gecikme de gündemde. Film, pandemi etkilerinden dolayı daha önce de ertelenmişti ancak bu ertelemenin son olacağı düşünülüyor.

Last Night in Soho

Last Night in Soho ne hakkında?

Film, Edgar Wright‘ın ilk psikolojik gerilim yapımı olduğundan son derece merak edilmesi büyük bir şey değil. Filmden yayımlanan ilk fragman bizi; Eloise adlı genç bir kadının, idolü olarak belirlediği şarkıcı Sandy’nin hayatını zamanda geriye giderek yaşayabileceğini keşfettiği 1960’ların Londra’sına götürüyor. Last Night in Soho, gerek gizemli hikayesiyle gerekse de Wright’ın dokunuşlarıyla benzeri görülmemiş bir film olma yolunda.

İşte filmin resmi özeti:

“Edgar Wright’ın, moda tasarımına tutkulu, 1960’lı yıllara gizemli bir şekilde gidebilen ve göz kamaştırıcı idol şarkıcısıyla karşılaşan genç bir kız hakkındaki psikolojik gerilim filmi, Ama 1960’ların Londra’sı, tahmin edilen gibi değil. Zaman, karanlık sonuçlarla dağılıyor gibi görünüyor.”

Total
0
Shares
Önceki
Stephen King

Stephen King, gördüğü en kötü korku filmini açıkladı

Sonraki
The Old Guard 2

The Old Guard 2 çekimleri 2022 yılında başlıyor