La Casa De Papel 5. sezon ne zaman?

La Casa De Papel

Her sezonu büyük bir ilgi ile karşılanan ve izlenme rekorları kıran La Casa De Papel, 5. sezonuyla final yapmaya hazırlanıyor. İzleyici kitlesi her ne kadar dizinin final yapacağı için üzüyor olsa da final sezonunun bol olaylı ve beklentileri karşılar nitelikte olması bekleniyor. Yapım ekibi, yeni sezonu yayımlamak için geri sayıma başladı. Peki, La Casa De Papel 5.sezonu ne zaman?

La Casa De Papel

La Casa De Papel 5. sezon çıkış tarihi

Yayımlandığı günden itibaren tüm dünyada ses getiren ve büyük bir izleyici kitlesi kazanan La Casa De Papel final hazırlıklarını tamamladı. Netflix yaptığı açıklamada 5. sezonun iki kısımdan oluşacağını, 5.sezon 1. kısmın 3 Eylül 2021‘de, 5.sezon 2. kısmın ise 3 Aralık 2021 ‘de yayımlanacağını duyurdu.

La Casa De Papel konusu

İlk sezonu 16 Ekim 2017 tarihinde yayımlanan La Casa De Papel yayımlandığı andan itibaren tüm dünyada adından söz ettirmeyi başarmıştı. Dizide, bir grup soyguncunun büyük bir plan tasarlaması ve bu plan dahilinde gerçekleştirdikleri soygunlar işleniyordu. Ekibi bir araya getiren Profesör (Álvaro Morte) yeni planları ve yaptıkları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyordu.

Dizinin 5. sezonunda bizi ne gibi sürprizlerin bekleyeceğini çok yakında öğreneceğiz.

Total
0
Shares
Önceki
Black Summer
mm

Black Summer 3. sezon olacak mı?

Sonraki
Undone 2. sezon

Undone 2. sezon ne zaman?