La Casa de Papel

La Casa de Papel 5. sezon çekimleri tamamlandı

2017 yılının Mayıs ayından beri hayatımızda olan suç temalı dizinin yeni bir sezon onayı aldığını öğrendik. La Casa de Papel dizisinin yayımlanacak olan 5. sezonu, dizinin final sezonu olacak. Dizinin final sezonun çekimlerinin tamamlandığı ise Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden geçtiğimiz saatlerde duyuruldu.

3 Nisan 2020 tarihinde yayımlanan 4. sezon, dizinin hayranları tarafından eski sezonlar kadar beğenilmemişti. Hayranlar, dizinin fazla uzadığını düşünüyordu. O yüzden 5. sezonun final sezonu olacak oması, dizinin hayranlarını çok üzen bir haber olacak gibi görünmüyor. Ayrıca yeni sezonun ne zaman yayımlanacağı ile ilgili de bir bilgi bulunmamakta.

la casa de papel

La Casa de Papel konusu ve oyuncuları

Başrollerinde; Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herrán, Paco Tous, Jaime Lorente, Esther Acebo, Maria Pedraza gibi oyuncuların bulunduğu dizi, İspanya darphanesini soyan bir grup hırsızı konu ediniyor. Bir suç dehası olan profesör, ülkenin çeşitli yerlerinden sekiz farklı hırsızı bir araya getirir. Daha sonra, bir araya getirdiği bu sekiz farklı hırsızla uzun bir süre boyunca yapacakları soygun üzerinde çalışırlar.

Yeni haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Arınma Gecesi
Arınma Gecesi 3. sezon olacak mı?