Korku Sokağı üçlemesi tamamlandı

Korku Sokağı

Korku Sokağı üçlemesinin bu cuma son bölümünü yayımladı. Netflix’te yer alan dizinin ilk bölümü 2 Temmuz, ikinci bölümü ise 9 Temmuz‘da platformda yerini almıştı. Son bölüm ise 16 Temmuz‘ da gösterime girdi.

Gençlik ve korku türündeki film serisi, aynı isimli kitaplardan uyarlama. Filmin senaryosu ise Kyle Killen, Phil Graziadei, Leigh Janiak tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda Leigh Jeniak oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise; Kiana Maderia, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr, Maya Hawke, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Darrell Britt- Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale ve Sadie Sink gibi isimler bulunuyor.

Korku Sokagi

Korku Sokağı 3. Kısım 1666 konusu

Kendini 1666 yılında bulan Deena, Sarah Fier ile ilgili gerçeği öğrenir. 1994’te ise arkadaşlar, hayatları ve Shadyside’ın geleceği için mücadele eder.

Üçlemenin devamı olacak mı?

Büyük bir beğeni toplayan üçlemenin 4. kısmına dair bilgiler merak ediliyor. Netflix, ilk duyurularını yaptığında serinin üç kısımdan oluşacağını ve üç hafta boyunca her cuma bir bölümün gösterimde olacağını belirtmişti. Dördüncü kısım veya başka bir üçlemeye dair ise resmi bir bilgi bulunmuyor.

Total
0
Shares
Önceki
The Ignorant Angels Cahil Periler Dizi Setinden Ilk Kareler

The Ignorant Angels (Cahil Periler) dizi setinden ilk kareler yayımlandı