Korku Sokağı 2. Kısım 1978 filminden yeni fragman yayımlandı

Korku Sokağı 2. Kısım: 1978

Netflix’in Korku Sokağı üçlemesinin ilk filmi 2 Temmuz tarihinde platformdaki yerini almıştı. Serinin ikinci filmi 9 Temmuz’da ve son olarak üçüncü filmi ise 16 Temmuz‘da gösterime girecek. Geçtiğimiz saatlerde, Korku Sokağı üçlemesinin ikinci filminden yeni bir fragman yayımlandı.

Korku Sokağı 2. Kısım: 1978

Gençlik ve korku türündeki film serisi, aynı isimli kitaplardan uyarlamadır. Filmin senaryosu ise Kyle Killen, Phil Graziadei, Leigh Janiak tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda Leigh Jeniak oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise; Kiana Maderia, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr, Maya Hawke, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Darrell Britt- Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale ve Sadie Sink gibi isimler bulunuyor.

Korku Sokağı 2. Kısım 1978 konusu

Lanetli Shadyside kasabasında bir katilin seri cinayetleri Nightwing Kampı’nı dehşete sürükler ve eğlenceli bir yaz tatilini korkunç bir ölüm kalım mücadelesine çevirir.

Korku Sokağı 2. Kısım 1978 fragmanı

Filme ait toplamda üç farklı fragman bulunuyor. Fragmanda, önce “yeniden oluyor” notu dikkat çekiyor. Daha sonra telefondaki kadın: “O hala yaşıyor, yeniden oluyor.” diyerek gençleri uyarıyor. Kampta eğlenen gençlerin bazı gariplikleri fark etmesiyle birlikte hikaye başlıyor. Garip bir mekan ve harita bulan gençler bu işin peşinden gidiyor. Baltalı ve maskeli bir adamın gençleri takip etmesiyle olaylar kızışıyor.

Yayımlanan son fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Freya Mavor & Freegard

Freya Mover, Freegard filminin kadrosuna katıldı

Sonraki
Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 inceleme