Korku Sokağı 1. Kısım: 1994 yayımlandı

Korku Sokağı 1. Kısım: 1994

Netflix’in Korku Sokağı üçlemesinin ilk filmi bugün itibarıyla gösterime girdi. Korku Sokağı yapımının her hafta bir filmi gösterime girecek ve toplamda üç filmden oluşacak. Yayımlanan ilk film, Korku Sokağı Kısım 1: 1994 ismiyle Netflix’te yerini aldı.

Korku Sokağı

Gençlik ve korku türündeki film serisi, aynı isimli kitaplardan uyarlamadır. Filmin senaryosu ise Kyle Killen, Phil Graziadei, Leigh Janiak tarafından yazıldı. Yönetmenlik koltuğunda Leigh Jeniak oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise; Kiana Maderia, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Maya Hawke, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Darrell Britt- Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale ve Sadie Sink gibi isimler bulunuyor.

Korku Sokağı 1994 konusu

Bir dizi acımasız cinayetin ardından genç bir kız ve arkadaşları, kötü şöhretli kentlerini yüzyıllardır pençesine almış olan uğursuz bir güce karşı savaşır.

İkinci ve üçüncü filmin vizyon tarihleri

Fear Street Part Two: 1978 olarak geçen ikinci film 9 Temmuz 2021 tarihinde yayımlanacak. Fear Street Part Three: 1666 olarak geçen üçüncü film ise 16 Temmuz 2021 gününde izleyiciyle buluşacak.

Total
0
Shares
Önceki
Thelma ve Louise

Thelma ve Louise (1999) inceleme

Sonraki
Volver

Volver (2006) inceleme