Knives Out 2 filminin çekimleri başladı

mm
Knives Out 2

Senarist ve yönetmen Rian Johnson, filmin planlanan çekimlere başladığını bildirmek adına Knives Out 2‘nin ilk set fotoğrafını yayımladı. Johson’ın resmi Twitter hesabında yayımlanan fotoğrafta, arka planda tipik bir Yunan köyü bulunuyor ve denize yakın bir kamera görünüyor.

Netflix ile yapılan 469 milyon dolarlık anlaşmadan sonra 3. devam filmi de resmi olarak onay aldı. Johnson, film yapımcısı ikinci filmin çekimleri başlamadan önce Knives Out 3‘ün senaryosunu yazmayı bitirdiği için yapımı devam ettirmekten oldukça hoşnut görünüyor.

Knives Out 2 oyuncu kadrosu

Kathryn Hahn, Dave Bautista, Daniel Craig, Jessica Henwick, Edward Norton, Kate Hudson, Madelyn Cline, Leslie Odom Jr. ve Janelle Monae gibi isimler Knives Out 2 kadrosunu oluşturuyor.

Knives Out 2

Suç türüne benzersiz yaklaşımının yanı sıra Knives Out, 40 milyon dolarlık bütçe ile dünya çapında 311 milyon dolar hasılat elde ederek aynı zamanda ticari bir başarı da yakalamış oldu. Ayrıca ilk film, 92. Akademi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Senaryo dalında aday gösterildi.

Knives Out 2’nin ne zaman çıkacağı hakkında herhangi bir bilgi henüz mevcut değil. Çekimler planlandığı gibi başladığından, önümüzdek birkaç ay içerisinde çıkış tarihinin duyurusu yapılabilir.

Total
0
Shares
Önceki
You 3. sezon

You 3. sezon hakkında bildiğimiz her şey

Sonraki
Çıplak 2. sezon

Çıplak 2. sezon incelemesi