Kırmızı Oda 5. bölüm fragmanı

Kırmızı oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 5. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar. Kırmızı Oda’nın son bölümünde Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Melisa Sözen de Binnur Kaya’ya eşlik etti.

Kırmızı Oda

Gerçek hikayelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda 4. bölümde neler yaşandı?

Mehmet’le evlerini ayıran Nesrin, yeni hayatına alışmaya çalışırken Mehmet de yavaş yavaş gerçekleri görmeye başlıyor. Alya nihayet Doktor Hanım’a ailesini ve çocukluğunu anlatmayı kabul ederken Meliha, Doktor Hanım’a ablasını kaybettikten sonra kardeşleriyle birlikte yaşadıklarını anlatıyor. Doktor Deniz ise konuşmayı bırakan beş yaşındaki Leyla’nın sırrını çözüyor.

Yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Nick Fury
mm

Nick Fury dizisi geliyor

Sonraki
Moon Knight
mm

Marvel, Moon Knight rolü için Keanu Reeves’i düşünüyor