Kedilere Bulaşmayın

Dudak Uçuklatan Dizi: Kedilere Bulaşmayın!

İnternette Katil Avı!

Gerçek bir hikayeye dayanan bu mini dizi 3 bölümden oluşuyor ve mini dizinin tam adı “Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı“. Gerçeklere dayandığından dolayı belgesel niteliğinde olan bu mini dizi hakkında konuşmak gerekirse en başından söylemeliyiz ki hassas olan olan insanların izlemesi kesinlikle önerilmez.

dizi

Konu hayvan cinayetleri olunca hayvanseverliğimizden dolayı olsa gerek her birimiz rahatsız oluyoruz, o yüzden bunu da bir dipnot olarak buraya bırakalım; Eğer duygularınıza hakim olmakta zorlanıyorsanız ve kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız bu yapımını izlemeniz önerilmez.

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı mini dizisinin konusundan bahsetmemiz gerekirse olayı şöyle özetleyebiliriz. İnternette kedilerin öldürüldüğü ve kedilere yapılan işkenceleri video olarak paylaşan anonim bir katili ve onu yakalamaya çalışan bir grup insanı konu alan yapım, her geçen sahnede sizi şaşkınlıkta bırakıyor ve kafanızda bin türlü soru bırakıyor. Katil bu cinayetleri sadece ilgi çekmek için yapıyor olabilir mi? Bu kadar tepki göstererek ona istediğini veriyor olabilir miyiz? Bu sorular hem sizin aklınızdan çıkmıyor hem de dizi bunu sürekli hatırlatıyor. Bu yanıyla da düşündürücü olduğunu söyleyebiliriz.

dizi

Son olarak hassas insanlar için uygun olmasa da bu dizinin kesinlikle izlemeye değer kocaman bir yanı var. Çünkü insanların ne kadar vahşileşebileceğini bir kez daha hatırlatıyor, benim açımdan sırf bu yüzden izlenmeli bu dizi. Bu arada evden çıkmadan önce izlemenizi önermem çünkü dizide yaşananlar sizi bir hayli sinirlendirecek bunun için yatmadan önce izleyin ki siniriniz diğer insanlara patlamasın. İyi seyirler.

Daha Fazla İçerik
Call Me By Your Name 2
Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 hakkında konuştu