Karantinada sizi sıkıntıdan kurtaracak 5 mini dizi

93EA8D64 20FE 4768 9A23 2379440A4B82

Karantinada hepimizin zor günler geçirdiği bu dönemde sıkılmadan izleyeceğiniz 5 diziyi sizin için listeledik.

1-The Society

downloadfile 6
Dizi zengin bir kasaba olan New England kasabasında anlam verilemeyen bir koku sorununun oluşmasıyla başlıyor. Koku için devletten destek geleceği gün lisedeki öğrenciler okul servisiyle bir geziye çıkıyorlar ama fırtınanın çıkmasıyla eve geri dönmek zorunda kalıyorlar. Ancak kasabalarına geldiklerinde kimsenin olmadığını ve çıkışların kapalı olduğunu görüyorlar. Bununla beraber karşılarına çıkan türlü zorluklarla baş etmek zorunda kalıyorlar. Gençlik ve bilim kurgu sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir dizi.

2-Trinkets

trinkets poster

Babasının yeni işi yüzünden yeni bir yere taşınmak zorunda kalan Elodie kleptomani yani hırsızlık hastasıdır. Babasının zoruyla katıldığı destek toplantılarında birbirlerinin tamamen zıttı olan iki kleptomani hastası ile daha tanışır: Tabitha ve Moe. Bu üç zıt karakter farkında olmadan çok değerli bir arkadaşlığa adım atarlar.

3-Deadly Class

deadly class 5c0e6cda67aa8

Başrolümüz Marcus berbat ve pislik içinde olan hayatını kaçak bir şekilde devam ettirmektedir. Bir gece tam yakalanacakken suçlular için özel bir okula sahip olan Usta Lin ve çetesi tarafından paçayı kurtarır. Kurtarır kurtarmasına ama bu sefer de başına başka bir iş açılır. Marcus hayatını tümüyle değiştirecek bir teklif alır. Usta Lin, Marcus’un kendilerine katılmasını ister. Başlarda bu teklifi kabul etmeyen Marcus hayatının daha fazla berbat olamayacağını düşünerek ve grubun güzel kızı Saya’nın da etkisiyle bu teklifi kabul eder. Böylece kendini karmaşa, cinayet, dövüş ve her türlü illegal işin bulunduğu bir ortamın içinde bulur.

4-I Am Not Okay With This

I Am Not Okay with This 1. Sezon indir

Başrolünde It filminden tanıdığımız Sophia Lillis karşımıza Syd olarak çıkıyor. Syd gerek babasının ölümü gerek aile draması gerek de en yakın arkadaşına olan karşılıksız aşkı ile kötü zamanlar geçiriyor. Babasının ölümünden bir süre sonra ortaya çıkan kontrol edemediği telekinetik güçleri ise hayatının daha da zor bir hâl almasına yol açıyor. Syd anlam veremediği bu güçleri keşfederken bir yandan da komşusu Stan ile çok tatlı bir arkadaşlığa adım atıyor.

5-Locke & Key

locke and key poster ust

Babalarının ölümünden sonra 3 kardeş ve anneleri Maine’deki eski evlerine dönerler. Bu evde bir gariplik hisseden ilk kişi küçük kardeşleri Bode olur. Zamanla evdeki gizemli kapıları, bu kapıları açan anahtarları ve kapıların ardından çıkan gizemli şeyleri keşfeden 3 kardeş bir daha unutamayacakları bir maceranın içine sürüklenirler.

Total
0
Shares
Önceki
D12F805A 4A5D 4547 914F 5E346E9F678E

En iyi 8 Rock and Roll filmi

Sonraki
Titanik Filmi Titanic Movie 1997 Deniziclik Filmleri

90’ların sevilen çocukları