Jurassic World Kretase Kampı tanıtım fragmanı yayımlandı

Jurassic World Kretase Kampı

Netflix’te yayımlanacak animasyon dizisi Jurassic World Kretase Kampı tanıtım fragmanı yayımlandı. 

Micheal Crichton’ın aynı adlı romanından uyarlanan Jurassic Park efsanesinin animasyon dizisi olacağı Crichton’ın bile aklına gelmezdi diyebiliriz. Ancak çevrimiçi yayın platformu Netflix ile animasyon dünyasının büyük isimlerinden biri olan DreamWorks işbirliğinde Jurassic Park’ın animasyon dizisi 18 Eylül’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Jurassic World Kretase Kampı

Jurassic World zaman çizelgesi göz önüne alındığında 2015 yılında geçecek dizi, altı gencin dinozorların işgali altındaki Isla Nublar adasında verdikleri hayat mücadelesi konu alacak. Shrek, Kung Fu Panda ve Madagascar gibi yapımlardan tanıdığımız DreamWorks’ın birçok yapımı Netflix’te yer alıyor. Jurassic Park’ın animasyon dizisinin, She-ra, Trolls ve Baby Boss gibi yapımları sollayacağını söylersek yanılacağımızı pek düşünmüyoruz.

Jurassic World Kretase Kampı konusu

Yaşanan olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başka kimseye güvenemeyeceklerinin farkına varırlar. Dış dünyaya ulaşamayan bu altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin gizli sırları ortaya çıkarmak amacıyla el ele vermek zorunda kalırlar.

Jurassic World Kretase Kampı

Steven Spielberg‘ı yapımcı koltuğunda gördüğümüz animasyon dizisinde ünlü yönetmene Frank Marshal, Colin Trevorrow, Scott Kreamer ve Lane Lueras eşlik edecek.

18 Eylül’de yayımlanacak olan animasyon dizisinin paylaşılan fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilir, yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Fushigi Dagashiya Zenitendo

Fushigi Dagashiya Zenitendo animesi 8 Eylül’de prömiyer yapacak

Sonraki
Ayla Kapak Fotoğrafı Seyrederiz

Ayla