Jurassic World: Dominion ne zaman çıkacak?

Jurassic Park: Dominion

İlk filmi 2015 yılında çıkan Jurassic World serisinin 3. filmi Jurassic World: Dominion’ın yayın tarihi belli oldu. Yayımlandığı andan itibaren büyük ilgi gören, serinin yeni filmi Jurassic World: Dominion, geri sayıma başladı.

Jurassic Park: Dominion

Jurassic World: Dominion yayın tarihi

Jurassic World ve Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmlerinden sonra serinin 3. filmi Jurassic World: Dominion çekimlerine başlanmış fakat pandemi nedeniyle çekimler aksamıştı. Nihayet çekimleri tamamlanan filmin yayın tarihi belli oldu. Jurassic World: Dominion, 10 Haziran 2022 tarihinde vizyona girecek ve izleyicilerle buluşacak.

Jurassic Park: Dominion konusu

wp3538724

Dinozorların insanlar ile olan mücadelesinin anlatıldığı serinin 3. filminde, Jurassic Park adı verilen bir tema parkına ilgi çekmek için üretilen bir dinozor türü ve bu türün yarattığı hasarlar konu ediliyor. Serinin bu filminde dikkat çeken unsur ise diğer filmlerde görülmeyen 7 yeni dinozor türüne yer verilmesi. Bu türlerin hangileri olduğu ile ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte, yapım ekibinin ilerleyen zamanlarda bunları açıklayacağı tahmin ediliyor.

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Colin Trevorrow yapıyor. Serinin devamı niteliği taşıyan filmin, önceki filmler gibi yapımcılığı Frank Marshall üstleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
Kelebek Etkisi

Günün film önerisi: Kelebek Etkisi

Sonraki
Babylon

Olivia Wilde ve Tobey Maguire, Babylon kadrosuna katıldı