Jurassic World 3: Dominon filminden kısa bir tanıtım yayımlandı

mm
Jurassic World 3: Dominian

Jurassic World: Dominion, senaryasonu Emily Carmichael ile birlikte Colin Revorrow ve yazar ortağı Derek Connolly’nin hikayesinden uyarlanan filmdir. Yakında yayımlanacak olan Amerikan bilim kurgu ve macera türündeki film, seyirciler tarafından merakla beklenmekte.

Jurassic World: Fallen Kingdom’un (2018) devamı, Jurassic Park serisinin 6. bölümü ve Jurassic World üçlemesinin 3. filmidir. Öncekilerde olduğu gibi Frank Marshall ve Patrick Crowley filmin yapımcılığını üstelenmiştir. Trevorrow ve Jurassic Park (1993) yönetmeni Steven Spielberg, filmde baş yapımcı olarak rol alacak.

Jurassic World 3: Dominion

Universal, Jurassic World 3 için yepyeni bir tanıtım yayımladı. Filmin çıkış tarihine hala uzun bir süre olsa da bu kısa görüntü hayranların, Dominion’un özel ön izlemesinin önceden oynanacağı IMAX’teki F9’un gelecek prömiyerinin gösterimlerine bilet satın alarak neleri dört gözle beklemeleri gerektiği hakkında ipucular veriyor.

Bu kısa klipten elde edebileceğimiz bilgilere dayanarak, görüntüler kesinlikle sadece çarpıcı görsel efektlere değil, Jurassic serisinde daha önce hiç görülmemiş 7 dinozora ve besteci Michael Giacchino’nun skorunun tadına sahip olan IMAX ön izlemesinden geliyor.

Buna ek olarak tanıtımı, bir T-Rex ve bir Giganotosaurus arasında gerçekleşecek savaşa dair ipucu vermektedir. Kendi başına tanıtım, bir doğa belgeseli gibi görünüyor. Bir IMAX ekranında çarpıcı görüneceğine hiç şüphe yok.

Jurassic World 3: Dominion

Jurassic World 3: Dominion ne zaman gösterime girecek?

Jurassic World: Dominion filminin Universal Pictures tarafından 10 Haziran 2022’de tiyatral olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor. Film daha önce 11 Haziran 2021’de gösterime girecekti, ancak pandemi nedeniyle ertelendi. 

Jurassic World 3: Dominion filminde kimler bulunacak?

Filmin başrollerinde; Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill ve Jeff Doldblum’un yanı sıra Mamoudou Athie, Scott Haze, Dichen Lachman, Daniella Pineda, Campbell Scott, Isabella Sermon, Justice Smith, Omar SY ve DeWanda Wise gibi isimler yer alıyor.

Jurassic World: Dominion’un tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz;

“Netflix’in yeni suç dizisi: The Chesnut Man” adlı içeriğe de göz atabilirsiniz; https://seyrederiz.com/netflixin-yeni-suc-dizisi-the-chestnut-man/

Total
0
Shares
Önceki
The Chestnut Man

Netflix’in yeni suç dizisi: The Chestnut Man

Sonraki
Titans 3. sezon

Titans 3. sezon ne zaman?