Jonny Lee Miller, The Crown 5. sezon kadrosuna katıldı

Jonny Lee Miller & The Crown

Jonny Lee Miller, The Crown 5. sezon kadrosuna John Major olarak katıldı. Miller, Olivie Colman’ın ayrılması sonucunda Imelda Staunton’un yeni Kraliçe Elizabeth olmasının ardından, büyük beğeni toplayan dizinin beşinci sezon kadrosuna katılıyor.

Ayrıca, Lesley Manville de Prenses Margaret olarak kadroya katılıyor. Prens Philip’i Jonathan Pryce, Prenses Diana’yı ise Elizabeth Debicki canlandıracak.

Jonny Lee Miller & The Crown

The Crown 5. sezon çekimleri önümüzdeki ay başlıyor

Peter Morgan, sezonları Başbakan’a dayandırdığını ve geçen sezon Gillian Anderson’ı Margaret Thatcher olarak gördüğümüzü ve Miller’ı ise Binbaşı olarak görmenin ilginç bir değişiklik olacağını söyledi. Ayrıca dizide Prens Charles rolünde Dominic West’i göreceğiz ve yeni oyuncularıyla birlikte önümüzdeki ay çekimlere başlayacak. Ayrıca dizinin 5. sezonunda, Prenses Diana’nın BBC Panorama röportajını da izliyor olacağız.

Dizinin 5. sezonu, izleyicilerin daha iyi bildiği bir hikayeye sahip olacağından dolayı, en çok beklenen sezonlardan birisi olmaya hazırlanıyor. Diana’nın hikayesini ve üzücü sonunu biliyoruz ve The Crown’ın bü hikayeyi nasıl alacağını görmek hayranlar için ilginç bir deneyim olacak.

Total
0
Shares
Önceki
Dexter 8. sezon
mm

Dexter 8. sezon finali hayal kırıklığı mıydı?

Sonraki
Sex Education 3. sezon

Sex Education 3. sezon ne zaman çıkacak?