20200601 215506

John Wick’in isim fikri Keanu Reeves’den çıkmış!

Son güncelleme:

2014 yılında vizyona giren John Wick’in, film ekibinin beklentilerinin oldukça üstünde başarı elde etmesinin ardından ikinci ve üçüncü filmi de çıkmıştı. Serinin devam filminin haberleriyle gündemde olduğu dönemde senarist Kolstad, filmin isminde Keanu Reeves’in etkili olduğunu söyledi.

john wick

Sevilen filmin adı aslında Scorn olacakmış!

Aslında dizinin senaristi filmin isminin Scorn olması konusunda karar vermiş fakat Keanu Reeves, verdiği röportajlarda filmin adından yanlışlıkla John Wick diye bahsetmesinden dolayı Scorn’dan vazgeçilmiş.

Ayrıca bir röportajda senarist Derek Kolstad, Reeves’in filmi anlatırken isminden John Wick diye bahsetmesinden dolayı 4-5 milyon dolarlık reklamın bedavaya geldiğini belirtti. Aynı zamanda “Şimdi filmin Scorn olduğunu hayal bile edemiyorum.” diye ekledi.

images 2020 06 01T214700.069

Emekli tetikçi Wick’in ölen karısından kalan köpeğinin öldürülmesiyle ve arabasının çalınmasıyla başlamıştı tüm olaylar. Film beklenenden çok tutunca da devam filmleri çekildi.

En son geçtiğimiz yıl üçüncü filmi vizyona girmişti, dördüncü film için çekimlere başlanacaktı fakat Koronavirüs nedeniyle vizyon tarihi 2021 yılından 22 Mayıs 2022’ye ertelendi. Eğer haberi ayrıntılı okumak istiyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

John Wick 4 ile ilgili detaylı bilgiye alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/john-wick-4-un-vizyon-tarihi-ertelendi/

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Netflix
Bugünün Netflix Top 5 listesi