20200502 122222

John Wick 4’ün vizyon tarihi ertelendi!

Lionsgate tarafından filmin yeni vizyon tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında 3. filmi çıkan John Wick serisinin devam filminin de 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona gireceği belirtilmişti. Aylar sonra ise Reeves’in diğer kült serisi olan Matrix’in 4. filminin vizyon tarihinde bir gelişme olmuştu ve John Wick 4 ile aynı gün vizyona gireceği açıklanmıştı. Keanu Reeves hayranlarını bu haber çok mutlu etmişti.

Koronavirüs, sinema sektöründe de oldukça durgun bir dönem geçirilmesine sebep olurken, Matrix 4’ün de bu sebepten dolayı çekimlerinin durduğunu duymuştuk. Bu da hâliyle henüz çekimlerine başlanmamış John Wick 4’ün vizyon tarihini etkileyecekti.

Geçtiğimiz gün ise yapım şirketi Lionsgate tarafından beklenen açıklama yapıldı.

John Wick 4, 2022’ye ertelendi!

Henüz tam adı belirlenmemiş John Wick 4’ün vizyon tarihi 21 Mayıs 2021’den 27 Mayıs 2022’ye ertelendi.

john wick

Yönetmen Chad Stehelski ise daha önce “Keanu, Matrix’teki bağlılığını bitirmeli, ki bu büyük bir anlaşma ve muhtemelen onun yıl sonuna kadar zamanını alacağını düşünüyorum. O zaman hazırlık moduna geçmeliyiz ve sonra başlayacağız.” diyerek Matrix çekimlerinin bitmesini bekleyeceklerini belirtmişti. Matrix 4’ün çekimlerine ne zaman devam edileceği ve vizyona gireceği hakkında kesin bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.