John Wick 4 çekimleri başladı

John Wick 4

Shamier Anderson tarafından Instagram’da paylaşılan bir teaser görseli, John Wick 4‘ün çekimlerine başlandığını ve devam filminin vizyona girmesine bir yıldan az bir süre kaldığını doğruluyor. Keanu Reeves, bu filmde; Berlin, Paris ve Japonya’daki yeraltı suç dünyasına yumruğunu indirecek, ateş edecek ve ardından serinin ana şehri New York City’ye geri dönecek.

John Wick 4

John Wick 4 hakkında açıklama yapıldı mı?

John Wİck, Reeves’in modern sinemanın üst düzey aksiyon kahramanlarından biri olarak statüsünü yeniden teyit etti ve seri bu süreçte gişede 88 milyon dolardan fazla hasılat yaptı. Bununla birlikte, devam filminin 171 milyon dolarlık hastılatı ise bir öncekinin iki katıydı. Serinin son filmi John Wick 3: Parabellum ise yine aynı şeyi yaptı ve bir gişe rekoru daha kırmayı başardı.

Serinin devam filminin hikayesi hakkında henüz hiçbir şey açıklanmadı. Ancak John Wick’in şu ana kadarki gidişatına dayanarak, bu filmde John hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi varsayabiliriz. Fİlm hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki aylarda ortaya çıkması bekleniyor. John Wick 4 filmi ile ilgili gelecek haberler için bizi takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
WandaVision

WandaVision pilot bölümü senaryosu yayımlandı

Sonraki
Animasyon

Birbirinden iyi 10 animasyon dizisi