Thor: Love and Thunder, Jane Foster’ın kostümüne ilk bakış

Jane Foster

Taika Waititi’nin yönettiği Thor: Love and Thunder filmindeki Jane Foster karakterinin kostümüne dair ilk görseller geldi. Twitter üzerinden paylaşılan tişörtün üzerindeki baskıdan, Jane Foster’ın görünüşüne dair ilk bilgileri ediniyoruz.

Thor: Ragnarok filmindeki başarıdan sonra gelen Thor: Love and Thunder filmi hem Chris Hemsworth ve Natalie Portman‘ı bir araya getirecek hem de MCU’nun dörde tamamlanan ilk solo serisi olacak.

Thor: Love and Thunder

Jane Foster’ın hikayesi

Filmde Jane Foster‘ı sadece Thor’un sevgilisi olarak değil, aynı zamanda kendi süper kahraman hikayesinin içerisinde Mighty Thor olarak izleyeceğiz. Avustralya’daki setten sızan ilk görüntülerde Jane Foster’ı sivil kıyafetleriyle görmüştük, ancak hala tam anlamıyla kostümüne dair bir bilgi yok. Paylaşılan tişört fotoğrafını incelediğimizde Jane Foster’ın büyük ihtimalle Mjölnir‘in yeni kullanıcısı olarak görüyoruz. Aynı zamanda, çizgi romanlardaki kostüme sadık kalındığını görüyoruz.

Jane Foster’ın hikayesine baktığımızda, kendisi Thor değersiz hale gelip güçlerini kaybettikten sonra Mjölnir’i kaldırıp Thor’un tüm güçlerini elde ediyor. Fakat Mighty Thor’a dönüştüğünde çekicin tüm toksinleri temizlemesi nedeniyle kanser olan Jane’in durumu daha kötü bir hale geliyor. Natalie Portman daha önce bu kanser h ikayesinin Thor: Love and Thunder hikayesini etkileyeceğini ima etmiş, fakat ayrıntılara girmemişti.

Thor: Love and Thunder vizyon tarihi

Thor: Love and Thunder filminin çekinleri tamamlandı ve şu anda post prodüksiyon halinde bulunuyor. Film için vizyon tarihi ise 6 Mayıs 2022 olarak belirlendi. Film önümüzdeki yılın mayıs ayında vizyona gireceğinden, kurgunun tamamlanması adına fazlaca zamana sahip. Aynı zamanda filmden bir fragmanın yakın zamanda yayımlanması bekleniyor. Fragmanda Jane Foster’ın Mighty Thor görünümüne dair iddialar ise en merak edilen konular arasında bulunuyor.

Total
0
Shares
Önceki
Black Widow

Black Widow filmine gelen ilk eleştiriler

Sonraki
Falcon and The Winter Soldier

Yeni Kaptan Amerika’nın kaderi nasıl olacak?