Indiana Jones 5 oyuncu kadrosu

Indiana Jones 5

Indiana Jones; 1981’den beri dünyayı kasıp kavuran bir aksiyon, gizem serisi. Macera dolu film serisinin 5. filmi için çekimler başladı ve tüm hızıyla devam ediyor. Serinin 5. filminin adı henüz açıklanmadı fakat oyuncuları birer birer açıklanıyor. Peki, Indiana Jones 5 ne zaman yayımlanacak ve filmin oyuncu kadrosunda kimler var?

Indiana Jones 5 yayım tarihi

Pandemi nedeniyle çekimleri sürekli ertelenen Indiana Jones 5, 2021 yılının haziran ayında İngiltere’de çekilmeye başlandı. Filmin yayım tarihi ile ilgili net bir açıklama bulunmasa da 2022 yılının yaz aylarında izleyici ile buluşacağı tahmin ediliyor.

Indiana Jones 5 oyuncu kadrosu

Indiana Jones 5’te efsane bir oyuncu kadrosu bizi bekliyor. Serinin diğer filmleri gibi bu film de uzun süre adından söz ettirecek gibi duruyor.

Harrison Ford

indiana jones

Neredeyse 40 yıldır Indiana Jones karakterine hayat veren Harrison Ford, 80 yaşında olmasına rağmen serinin 5. filminde karşımıza yine aynı rolde çıkıyor. Alaycı, komik fakat bir o kadar cesur tavırlarıyla Indiana Jones ile bütünleşen Harrison Ford, büyük ihtimalle seride yer alacağı son filmin Indiana Jones 5 olacağını ve daha sonraki filmlerde yer almayacağını vurguluyor.

Phoebe Waller-Bridge

Phoebe Miller

Phoebe Waller Bridge, kendini Fleabag adlı dizi ile kanıtlamış harika bir komedyen. Phoebe Waller Bridge’in Indiana Jones 5’te nasıl bir rolü canlandıracağı henüz netleşmese de Indiana Jones’un yanında olan ve ona maceralarında yardımcı olan bir karakteri canlandıracağı tahmin ediliyor.

Mads Mikkelsen

Mads Mikkelsen

Mads Mikkelsen, Hannibal dizisindeki rolüyle kendini kanıtlamış bir oyuncu. Ünlü ismin Indiana Jones 5’te yer alacak olması şimdiden izleyicilerde büyük bir heyecan yarattı. Filmde Indiana Jones’un azılı düşmanını canlandıracak Mads Mikkelsen ile ilgili daha fazla ayrıntı henüz bilinmiyor.

Antonio Banderas

Antonio Banderas

Antonio Banderas, filmin belki de en sürpriz isimlerinden biri oldu. Ünlü oyuncunun Indiana Jones 5 filminde nasıl bir karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Toby Jones

Toby Jones 1

Toby Jones‘ı Sherlock Holmes’teki rolünden dolayı bilmeyen yoktur. Her ne kadar Sherlock Holmes’te kötü bir karakteri canlandırsa da ünlü oyuncu, Indiana Jones 5’te Indiana Jones’ın yardımcılarından birini canlandıracak ve onu iyi bir rolde izleyeceğiz.

Boyd Holbrook

Boyd Holbrook

Genç oyuncu Boyd Holbrook da Indiana Jones 5 oyuncularından biri olacak. Holbrook’un filmde nasıl bir karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Indiana Jones 5 haberleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Önceki
AlRawabi School for Girls

AlRawabi School for Girls dizisinin yayım tarihi belli oldu