Idris Elba, Beast filminde başrol olacak

idris elba beast seyrederiz

Jaime Primak-Sullivan’ın orijinal fikrine dayanan bir gerilim filmi olan “Beast” filminin başrolü belli oldu. Idris Elba, yeni projenin başrolü olacak. Bir hayatta kalma gerilimi olan filmin yönetmen koltuğunda Baltasar Kormakur oturacak. Filmin senaryosu ise “Rampage” filminin de yazarı olan Ryan Engle tarafından kaleme alınacak.

Universal Picture’ın dağıtıcı şirket olduğu filmin yapımcılığını, kendi prodüksiyon şirketi RVK Stüdios aracılığıyla  Baltasar Kormakur üstlenecek ve Primak-Sullivan, filmin yönetici yapımcılığını yapacak.

idris elba beast

“Beast” filmi hakkında bildiklerimiz

Yakında The Suicide Squad ekibine dahil olmuş bir şekilde göreceğimiz Idris Elba, başka film projeleri üzerinde anlaşma imzalamaya devam ediyor. “Beast” filminin senaryosu hakkında çok az bilgi paylaşıldı. Bilinenlere göre film, 2016 yılında izleyicilerle buluşmuş “The Shallaws” benzeri bir yapım olacak. Ancak “The Shallaws” filmindeki köpek balıkları olmayacak. Onların yerini bir aslan alacak ve filmin asıl kötüsü haline gelecek.

Daha önce Baltasar Kormakur’un hayatta kalma türünde oldukça beğenilen iyi filmler yapmış olması bu filmin de beklentilerini yükselten bir etken. Film ile ilgili diğer ayrıntılar ise belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Ma Rainey’s Black Bottom
mm

Ma Rainey’s Black Bottom filminden ilk görseller yayımlandı

Sonraki
The Witcher
mm

The Witcher 3. sezonu geliyor