Hugh Jackman, Marvel’a geri mi dönüyor?

Hugh Jackman

Son günlerde Instagram ve Twitter üzerinden Bosslogic ve Hugh Jackman tarafından paylaşılan gönderiler büyük bir merak uyandırdı. Bosslogic, hikayesine Wolverine’e ait olduğu düşünülen bir gönderi ekledi. Hugh Jackman’ın bu hikayeyi paylaşması sonucunda Wolverine karakterine ait olduğu kısmen doğrulandı. Aynı zamanda Jackman’ın yapımcı Kevin Feige ile olan fotoğrafını Instagram’da paylaşması Marvel‘a geri döneceği iddialarını güçlendirdi.

Hugh Jackman Marvel

Bugün Bosslogic aynı görseli video halinde kendi kişisel Instagram ve Twitter hesabında paylaşarak tekrardan bir heyecan yarattı. Instagram’daki gönderinin altına Veli Okulan’ı ve Hugh Jackman’ı etiketledi. Bosslogic ,aynı gün hikayesinde paylaştığı üç merminin gölgesinden oluşan Wolverine pençelerini ve Deadpool ile Logan’ın eğlenceli posterlerini paylaştı. Tüm bu paylaşımların ardından kafalar iyice karıştı.

Hugh Jackman geri dönebilir mi?

Wolverine karakteri 2017 yılındaki Logan filmi ile Marvel’a veda etmişti. Fakat Disney’in Marvel’ı satın almasıyla birlikte filmlerin yeni senaryolarla beyaz perdeye tekrardan uyarlanacağını ve bu uyarlamalardan X-men evreninin de etkileneceğini biliyoruz. Aynı zamanda Jackman, bir konuşmasında Marvel isterse geri dönebileceğini belirtmişti.

Bugünlerde Jackman’ın yaptığı paylaşımlar hayranlarını oldukça heyecanlandırıyor ve bu paylaşımların yok yere olmadığı düşünülüyor. Aynı zamanda Bosslogic’in paylaşımları geri dönebileceği iddiasını oldukça güçlendiriyor olsa da resmi bir bilgi vermek için çok erken.

Total
0
Shares
Önceki
Temmuz 2021 Filmleri
mm

Temmuz ayında gösterime girecek 9 film