How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon ne zaman?

How To Sell Drugs Online (Fast)

How To Sell Drugs Online (Fast), Netflix’ in sevilen gençlik dizilerinden. Dizi bu kadar sevilip ilgi görünce de Netflix 3. sezon iznini 2. sezonun hemen ardından vermişti. Peki, dizinin 3. sezonu ne zaman çıkacak? Gelin, hep birlikte bakalım.

How To Sell Drugs Online

How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon tarihi

Netflix, geçtiğimiz günlerde kendi YouTube kanalında temmuz ayında yayımlayacağı yapımlarla ilgili bir tanıtım paylaştı. Tanıtımın son kısmında How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon ile ilgili ilk görüntüler de paylaşıldı. 3. sezonun yayın tarihi ile ilgili kesin bir açıklama yapılmasa da dizinin 3. sezonunun bu yılın eylül veya ekim ayında çıkacağı tahmin ediliyor.

How To Sell Drugs Online (Fast) konusu

How To Sell Drugs Online

Almanya yapımı Netflix dizisinde, okuldaki öğrenciler tarafından dışlanan ve kendilerine popüler olmak için bir yol arayan iki lise öğrencisinin internette uyuşturucu satması ve ülkenin en büyük şebekelerinden biri olması konu ediliyor. Ekip gittikçe büyümeye ve içerisine yeni üyeler almaya devam etse de işler kadar başlarına açılan belalar da büyümeye devam ediyor. İlk iki sezonda olduğu gibi, 3. sezonun da oldukça maceralı geçeceği düşünülüyor.

Bahsettiğimiz Netflix 2021 Temmuz fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Pavyon 2. sezon

Pavyon 2. sezonu yayımlandı

Sonraki
Laurie Holden

Laurie Holden, The Boys kadrosuna katıldı