Holidate yayımlandı

Holidate 2

Ünlü oyuncu Emma Roberts’ın başrol olduğu Netflix filmi “Holidate”, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda John Whitesell oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Sloane rolünde Emma Roberts, Jackson rolünde Luke Bracey ve onların yanı sıra Jake Manley, Jessica Capshaw, Kristin Chenoweth, King Bach gibi birçok ünlü isim bulunuyor.

holidate

“Holidate” konusu

Sloane ve Jackson, tatil zamanlarında ailelerinin yargılarıyla yüzleşmekten ya da tatil etkinlikleri sırasında tuhaf randevulara girmekten bıkmış iki gençtir. Bu iki yabancı, bir Noel gününde artık bu baskılardan bıkarlar. Bunun ardından ikili, sevgililer gününden yeni yıla kadar bir yıl boyunca tüm tatil kutlamalarında birbirlerinin sevgilileri olmak için bir anlaşma yaparlar. Tatiller için karşılıklı bir küçümseme ile ve birbirlerine karşı romantik bir ilgilerinin olmadığını garanti ederek mükemmel bir takım oluştururlar. Ancak kutlamalarla dolu bir yıl sona erdiğinde Sloane ve Jackson, nefret ettikleri her şeyi paylaşmanın beklenmedik bir şekilde sevdikleri bir şey olabileceğini fark ederler.

Hâlâ izlemediyseniz filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Undoing
mm

The Undoing yayımlandı

Sonraki
Assassin's Creed
mm

Netflix, Assassin’s Creed dizisini duyurdu