Hızlı ve Öfkeli 9’daki tüm genç oyuncular

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi F9, ailedeki birkaç ana karakterin genç versiyonlarını da içeriyor. İzleyiciye üst düzey bir aksiyon sunan son film, aile dinamiğini yeni bir seviyeye taşıyor ve Vin Diesel‘in canlandırdığı Dominic Toretto’yu, John Cena‘nın canlandırılan, ayrı yaşadığı kardeşi Jakob ile bir çatışmaya sürüklüyor. Ayrıca, Jordana Brewster da Dom’un kız kardeşi Mia rolünde geri dönüyor.

Bu içeriğimizde, Hızlı ve Öfkeli 9’da görünen tüm genç karakterleri sizler için derledik.

Dominic Toretto

Hızlı ve Öfkeli 9 Dominic Toretto

Genç Dom’u, yarış pisti girişinde ve filmin başlarında gerçekleşen geçmişe dönüşlerde görüyoruz. Vinnie Bennett; Filthy Rich ve The New Romantic de dahil olmak üzere geçmişte edindiği tecrübelerle Genç Dom’u canlandırıyor.

Jakob Toretto

Jakob Toretto

Finn Cole tarafından canlandırılan ve Dom’un kardeşi olan Jakob’ı, Dom’un yanında ortak geçmişe dönüşlerde görüyoruz. Ayrıca Cole’un yer aldığı diğer yapımlar arasında Here Are the Young Men ve Animal Kingdom da bulunuyor.

Mia Toretto

Mia Toretto

Siena Agudong da filmde yer alan geçmişe dönüşlerde Mia Toretto’yu canlandırıyor. Ayrıca Agudong, daha önce Starfalls, Teachers ve No Good Nick gibi yapımlarda da bulunmuştu.

Leo & Santos

Leo Santos

Başlangıçta Tego Calderon ve Don Omar tarafından canlandırılan genç Leo ve Santos, F9 filminde Cered ve rapçi Ozuna tarafından canlandırılıyor. Film, Cered’in oynadığı ilk yapım. Ozuna ise bu yılın başlarında Tom & Jerry’de kamera karşısına geçti.

Diğer karakterler

Görünüşleri çok küçük olsa da, Dom’un ailesinin diğer üyeleri ve Han’ın arkadaşı Elle de filmde bulunan geçmişe dönüş sahneleri sırasında kısa şekilde görünüyor. Özellikle Letty Ortiz, Vince, Elle ve Jesse’nin genç versiyonlarının hepsi filmde görülüyor.

Total
0
Shares
Önceki
Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’in çekimleri ne zaman başlayacak? Vin Diesel açıkladı

Sonraki
And Then There Were None

Günün dizi önerisi: And Then There Were None