Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’in çekimleri ne zaman başlayacak? Vin Diesel açıkladı

Hızlı ve Öfkeli

Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11‘in çekimlerinin Ocak 2022 tarihinde başlayacağını doğruladı. Serinin son filmi F9, şimdi sinemalarda. COVID-19 başladığından bu yana yeni bir rekor kırmaya hazırlanıyor ve zaten yurtdışında da iyi bir performans gösteriyordu. F9’un bu başarısı, serinin son yıllardaki popülaritesi göz önüne alındığında pek de şaşırtıcı değil ve gelecek planlarına göre bu, Universal için iyiye işaret.

Hızlı ve Öfkeli

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Vin Diesel, filmlerin çekimlerinin sonraki yılın ocak ayında başlayacağını onayladı. Justin Lin, çekimlerin gelecek yıla kadar başlamayacağını öne sürmüştü fakat hangi ayda gerçekleşeceği belli değildi.

Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11, Avengers’dan ilham alıyor

Universal, 2020 yılında ana serinin sona erdiğini duyurmuştu. Ardından Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’in geleceği onaylandı. Justin Lin; Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame‘in başarısından ilham alan iki bölümlük finalin yönetmenliğini yapacak.

Çekimler Ocak 2022’de başlayacağına göre, muhtemelen önümüzdeki aylarda filmler hakkında birçok açıklama da yapılacak. Ayrıca F9’un sonu, devam filmlerinin gidişatını ve hangi karakterlerin yer alacağını belirliyor. Pek çok hayran, Dwayne Johnson’ın devam filmlerinde geri dönmesini umuyor. İşin içine uzay da girdiğine göre, çılgın gösterilerin bizleri bekleyeceğine şüpheniz olmasın.

Total
0
Shares
Önceki
God Is A Bullet

God Is A Bullet filminden yeni görseller yayımlandı

Sonraki
Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9’daki tüm genç oyuncular