Henry Cavill, yeni James Bond olmak istiyor

mm
James Bond

Bilindiği üzere 2006 yılında ikonik İngiliz ajanı James Bond’u canlandırmaya başlayan ve günümüze kadar 007 rolünü başarıyla taşıyan İngiliz oyuncu Daniel Craig, “No Time to Die” filmi ile karaktere veda edecek. Bond’u canlandıran 6. kişi olan Daniel Craig‘in karaktere veda edeceği duyurulduğundan beri “Yeni James Bond kim olacak?” soruları etrafta dolanıyordu. Ayrıca yeni 007 için düşünülen birkaç oyuncu vardı.

James Bond

Idris Elba, Tom Hardy, James Norton, Tom Hiddleston ve Damien Lewis gibi isimlerin yeni Bond adayı olarak konuşulmasının yanı sıra bir kadının Bond’u canlandıracağı söylentileri de sık sık gündeme gelmişti. Hatta role talip olduğunu açıklayan son isimlerden biri de Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke olmuştu. Role aday bir başka kadın oyuncu olarak Gillian Anderson’ın da adı geçiyordu.

Geçtiğimiz hafta ise bir söylenti ortaya atıldı. Söylentilere göre Tom Hardy, No Time To Die’dan sonra Daniel Craig’in yerini alacak bir sonraki Bond olarak rolü kapmıştı. Ancak söylentilerin ne kadar doğru olduğu bilinmiyor çünkü henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı.

James Bond

Yeni James Bond kim olacak?

Tom Hardy’nin, yeni Bond olacağı hala resmi dillerden duyurulmamışken bugün ise role yeni bir istekli çıktı. Superman ve Witcher rolleri ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan “Henry Cavill” yeni Bond olmak istediğini şu sözleri ile duyurdu:

“Eğer filmin yapımcısı Barbara ve ortak yapımcısı Mike, bununla ilgilenseydi kesinlikle bu fırsatı değerlendirirdim. Bu aşamada her şey havada kalıyor. Ne olacağını göreceğiz. Ama evet, Bond oynamayı çok isterim. Bu çok, çok heyecan verici olurdu. “

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Alev Alev

Alev Alev dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı

Sonraki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı