Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Hekimoğlu

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D.‘nin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin 23. bölüm fragmanı yayımlandı.

Başrollerinde; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı dizinin 17. bölümü, 15 Eylül Salı günü Kanal D’de ekranlara gelecek.

Hekimoğlu

Hekimoğlu 22. bölümde ne oldu?

Hekimoğlu ve Selin arasındaki sonu gelmeyen çekişmelerin dozu giderek yükselir. Öyle ki Ateş, İpek’ten Selin’i kovmasını isteyecek kadar ileri gider. İpek onun bu talebini ciddiye almasa da Hekimoğlu boş durmayacaktır. Selin’in özel hayatına dair bilgi edinmek için yapmadığını bırakmaz. Bu sürece Selin’in kocası Metin de dahil olunca işler iyice kızışır.

Diğer yandan dünyaca ünlü bir bisikletçi yarış esnasında fenalaşarak hastaneye getirilir. Doping aldığını inkar etmeyen sporcu giderek kötüleşince Ateş, onu bu hale düşüren asıl sebebin peşine düşer. Bu arada doping konusunun basına sızması an meselesidir. Bütün dünyada tanınan sporcu, kariyerini kötü bir sonla noktalamanın eşiğine gelir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 11. film ile final yapacak

Sonraki
raya and the last dragon

Raya and the Last Dragon fragmanı yayımlandı