Harry Potter

Harry Potter serisi BluTV’de

Harry Potter, elmiş geçmiş en çok sevilen film serilerinden biri. Oyuncu kadrosunda; Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint ve Tom Felton gibi oyuncuların bulunduğu film serisi günümüzde hala popülerliğini korumakta. Ülkemizin popüler yayın platformlarından biri olan BluTV ise bugün itibari ile tüm film serisini arşivine ekledi.

Harry Potter

Platform, duyuruyu resmi sosyal medya hesaplarından “Evde olsak da büyülü dünyalara gitmek mümkün. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin her izlediğimizde bizi iyi hissettiren filmlerden Harry Potter, serinin tüm filmleri ile BluTV’de.” notu ile yapmış olduğu paylaşım ile duyurdu.

Harry Potter konusu

Harry, 10 yıl boyunca hiçbir zaman sevemediği Petunia teyzesi, Vernon eniştesi ve nefret ettiği kuzeni Dudley ile yaşamak zorunda kalmış bir çocuktur. Anne ve babasının bir trafik kazasında öldüğünü sanan Harry, Hogwarts’ta anahtarların ve okul arazisinin bekçisi Rubeus Hagrid’in verdiği mektupla başlayan olaylar sonucu durumun böyle olmadığını anlayacaktır.

Harry’nin annesi Lily Potter ve büyücü babası James Potter, Harry daha bir yaşındayken Voldemort tarafından öldürülmüşlerdir. Harry, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na hiç başvurmamasına rağmen oradan kabul mektubunun gelmesiyle kendisinin de bir büyücü olduğunu anlar. Yedi sene boyunca okuyacağı bu gizemli ve devasa okulda onu bekleyen birbirinden tehlikeli ve heyecanlı serüvenlerle daha ilk senesinde becerikli bir büyücü olup çıkar ve olaylar heyecanlı bir şekilde Harry’i kaderine sürükler.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.