Happy Death Day 3 gelecek mi?

Happy Death Day 3

Yayımlandığı tarihten itibaren büyük ilgi gören Happy Death Day serisinin 3. filmi gelecek mi? İşte Happy Death Day serisinin üçüncü filmi ile ilgili merak edilenler…

Happy Death Day 3

Happy Death Day 3 gelecek mi?

İlk filmi 2017 yılında izleyici ile buluşan Happy Death Day serisinin 2. filmi ise 2019 yılında yayımlanmıştı. İlk filme göre oldukça az gişe yapan Happy Death Day 2, yapım ekibini büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Her ne kadar 2. filmiyle beklentileri karşılamasa da Happy Death Day serisi, oldukça iyi bir hayran kitlesine sahip. Durum böyle olunca 3. film ile ilgili sorular, filmin yapımcısı Jason Blum‘a yöneltilmeye başlandı. Blum, serinin 3. filmi ile ilgili merakları giderecek bir açıklamada bulundu.

Happy Death Day 3

Blom, azalan gişeye rağmen Happy Death Day 3’ü yapmak istediğini ve aklında serinin yeni filmi için çok iyi fikirler olduğunu belirtti. Filmin yapımcısı, her şeye rağmen Happy Death Day 3 için heyecanlı olduğunu dile getirdi. Serinin yeni bir filminin olup olmayacağı kesin olarak bilinmese de Jason Blum, yaptığı bu açıklamalar ile Happy Death Day hayranlarına oldukça ümit verdi.

Total
0
Shares
Önceki
The Old Guard 2

The Old Guard 2 çekimleri 2022 yılında başlıyor

Sonraki
The Chair

Yeni Netflix dizisi The Chair ne zaman çıkacak?