Yeni Halloween Kills filminin fragmanı yayımlandı

mm
Halloween Kills

Merakla beklenen korku filmi Halloween Kills‘in ilk fragmanı nihayet yayımlandı ve maskeli seri katil Michael Myers’ın dönüşünü de beraberinde getirdi. Fragmanda, yanan bir evin bile Michael Myers’ı durduramadığını görüyoruz.

Halloween Kills, David Gordon Green tarafından yönetilen ve Green, Danny McBride ve Scott Teems tarafından yazılan bir Amerikan korku – gerilim filmidir. Film, 2018 de yayımlanan Halloween filminin devamı aynı zamanda Halloween serisinin 12. filmidir.

Halloween Kills

2018’de David Gordon Green‘in başrolünde yer aldığı ve ikon Jamie Lee Curtis’in oynadığı Halloween, dünya çapında yaptığı 250 milyon dolardan fazla hasılatı ile birlikte, 40 yıllık serinin en çok hasılat yapan bölümü oldu.

Halloween Kills fragmanı neler içeriyor?

Halloween Kills fragmanı, Myers’ın 2018 yılında yayımlanan Halloween filminin sonunda alev aldığı görülen Laurie Strode’un (Jamie Lee Curtis) yanan evinden ayrılmasıyla başlamaktadır. Bir grup itfaiyecinin Myers’ı yangından kurtarması, Myers’ın eğlenmek için öldürmesi nedeniyle hepsini katletmesinin önüne geçemez.

Laurie ilk filmde aldığı bıçak yarasından dolayı hastanede sıkışıp kalırken bu durum, Myers’ın hala hayatta olduğunu öğrendiğinde onu öldürmeye çalışmasına engel olmaz. Halloween serisinde genellikle Myers’a karşı bireylerin verdiği savaş anlatılsa da, Haddonfield topluluğunun seri katili alt etmek için birleştiği gözler önüne serilmektedir.

Jamie Lee Curtis

Filmin fragmanında Laurie Strode’un kızı Karen (Judy Greer) ve Laurie’nin torunu Allyson’ın (Andi Matichak) bu aileye musallat olan canavarı alt etmek için bir araya geldiği gösteriliyor.

Fragmanda, Laurie’nin: “Ne kadar çok öldürürse, o kadar çok benliği yükseliyor.” demesi ve hatta Myers’ın o yangından kurtulduğunda nasıl insan olabileceğini sorguladığı gibi bazı ilginç şeyler de konuşuluyor. Filmde ayrıca Frank Hawkins rolünde Will Patton, Tommy Doyle rolünde Anthony Michael Hall ve Marion Chambers olarak rolünü tekrarlayan Nancy Stephens yer alıyor.

Halloween Kills ne zaman çıkacak?

Halloween Kills ilk olarak 16 Ekim 2020’de gösterime girecekti. Temmuz 2020’de, COVID-19 salgını nedeniyle 15 Ekim 2021‘e ertelendi.

Yayımlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Sonic The Hedgehog 2

Sonic The Hedgehog 2’nin çekimleri tamamlandı

Sonraki
El Chapo

Günün dizi önerisi: El Chapo