film

Zombi filmi Hall’dan ilk fragman geldi

Yeni bir zombi filmi geliyor!

Seveni olduğu kadar sevmeyeni de bulunan zombi temalı filmlere bir yenisi daha ekleniyor! Kanada yapımlı zombi filmi Hall‘dan (Koridor) geçtiğimiz saatlerde bir fragman yayımlandı.

Hall filmi konusu

Zayıflatıcı bir hastalık uzun bir otel koridoruna yayıldığında, birkaç dağınık kurban hayatta kalmak için savaşır ve izole edilmiş katliamın karanlık dar şeridinden kaçmaya çalışır.

Filmin kadrosu

Kanada yapımlı filmin kadrosunda X-Men: Apocalypse, Şirinler 2 gibi filmlerde rol almış Carolina Bartczak ve Mark Gibson, Bailey Thain, Dawn Ford gibi isimler yer almakta. Yönetmenliğini Francesso Giannini’nin üstlendiği yapımın senarist koltuğunda ise Derrick Adams oturuyor.

30 Ağustos 2020 tarihinde Kanada’da vizyona girmesi beklenen filmin, Türkiye’de ise hangi tarihte beyazperdede gösterileceği belli değil.

Fragmanı izleyen zombi filmseverlerinin, filmden beklentileri oldukça yüksek görünüyor. Siz de Hall’un şimdiye kadar yayımlanan ilk tanıtım fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmle ilgili yeni gelişmeler olursa sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

Fragman

Ayrıca Demon Slayer: Infinity Train anime filminin fragman haberine de aşağadaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/demon-slayer-infinity-train-filminden-yeni-fragman/

Daha Fazla İçerik
son yaz
Son Yaz 16. bölüm fragmanı yayımlandı