Günün dizi önerisi: El Chapo

El Chapo

Bugünün dizi önerisi El Chapo, gerçek bir hayat hikayesine dayanması ve sarsıcı olay örgüsü ile sizi oldukça heyecanlandıracak. Dizi hakkında ayrıntılı bilgi için içeriğimizi okumaya devam edin.

El Chapo

El Chapo, ilk sezonu 2017 yılında yayımlanmış bir Netflix dizisi. Dizinin toplamda 3 sezonu ve 34 bölümü bulunuyor. Tamamen gerçek bir hayat hikayesine dayanan dizi, içerdiği sahneler ile yayımlandığı andan itibaren Netflix’in top listelerine girmeyi başarmış ve adından oldukça söz ettirmiş bir dizi. Silvana Aguirre ve Carlos Contreras’ın yazdığı dizi hala büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor.

El Chapo konusu

El Chapo

Dizi, ”El Chapo” lakaplı Meksika’nın en büyük uyuşturucu baronunun hikayesini konu ediniyor. El Chapo, Dünya’nın en zengin isimleri arasına giren Meksikalı uyuşturucu baronu Joaquin Guzmanın işinde yükselişini ve batışını anlatıyor. El Chapo, dostlarına ve düşmanlarına korku salan bir isim. Yaptığı planlar ve kıvrak zekasıyla bir anda ülkesinin en tehlikeli ismi haline geliyor. Dizide El Chapo’nun, hırsının kurbanı olarak atıldığı tehlikeleri izlerken bir yandan da onun aile hayatına şahitlik ediyoruz.

Devlet ile suçluların yaptıkları anlaşmalar, verilen rüşvetler, yolsuzluklar, kendini feda eden insanlar ve çok daha fazlası…

El Chapo dizisi neden bu kadar izlendi?

El Chapo, tamamen gerçeğe dayalı bir hikaye. Joaquin Guzman, cezaevinde verdiği bir röportajda tahmini olarak 3.000 insan öldürdüğünü söylüyor. İzleyenleri her ne kadar şaşırtsa da dizide olanları izledikten sonra bu sayıya inanıyorsunuz. Cezaevinden defalarca kaçmayı başarmış ve kendine büyük bir imparatorluk kurmuş olan El Chapo’nun hayatını bize aktaran dizi bu yüzden hayranları tarafından büyük ilgi görmeyi başardı.

El Chapo’nun 3. sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Halloween Kills
mm

Yeni Halloween Kills filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
Aynen Aynen 6. sezon

Aynen Aynen 6. sezonu yayımlandı